0312 397 24 27

 

IMG-20160222-WA0000

Neden Basketbol?

Basketbol Sadece Bir Spor Değil, Aynı Zamanda Bir Yaşam Biçimidir. İnsanın İçinde Olan Yaşam Enerjisini Arttırır,  Bireye Hayat Felsefesi Kazandırır.

Basketbol Sadece Elle Oynan, Sağa Sola Koşulan Bir Bir Oyun Değildir, Üstün Zeka Ve Düşünme Gücü Gerektirir. Basketbol Oynayan Bir İnsan Hızlı Düşünüp Doğru Karar Verebilme Yeteneği Kazanır. Dolayısıyla Basketbol Oynamayı Öğrenmek Tüm Hayata Yapılan Bir Yatırımdır.

Basketbol Oynayan Kişi Tüm Zamanını İnternet Ve Televizyon Başında Geçirmek Çilesinden Kurtulur, Özgürlüğünü Kazanır, Okul Hayatında Da Başarıya Ulaşır. Çünkü Basketbol Disiplin Ve Planlama Gerektirir;  Kısaca Basketbol ‘ ‘ Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur’’ Sözünün En Belirgin Örneğidir.

Bir Takım Oyunu Olan Basketbolun En Büyük Kazanımlarından Biri De  ‘ ‘Paylaşım’’dır. Çocuklar Ve Gençler  ‘ ‘ Birlikten Kuvvet Doğar’’ Felsefesini Basketbol Sayesinde Yaşayarak Öğrenirler.

Siz Değerli Velilerimiz, Çocuğunuzun Da Bu Özellliklere Sahip Olmasını İster Misiniz? Cevabınız Evetse,  Tüm Kız Ve Erkek Çocuklarını Teiaş Spor Kulübünde; Doğru Ellerde Basketbol Oynamaya Davet Ediyoruz. Teiaş Spor Kulübü Ailesinde Buluşmak Üzere…….